Müşteri yorumları ( Sizde yorum ekleyin )

Fuzuli ( 12-03-2012 21:47)

Hocam merhabalar benim yaklaşık 4-5 yıl önce saçlarım dökülmeye başladı şu ana kadar vücudumdaki bütün tüyler (kaş,kirpik vb.) döküldü. Tıp ta bir çare bulamadım. Hacamat yaptırırsam iyileşir miyim? Bu hastalıkla ilgili nasıl bir yorum yapabilirsiniz? Teşekkürler.

haccam yasin ( 13-03-2012 19:55)

allah.c.c şifa versin kardeşim bu hastalığı bize detaylandırıp yazarsanız hastalığınızın ismini v.s araştırıp size net bir cvp verebiliriz biz teşekkür ederiz aci şifalar diliyorum

CANAN ( 14-03-2012 00:13)

SELAMUN ALEYKÜM YASİN HOCAM, Ben 1 sene önce başka bir yerde hacamat yaptırmış ve bende sıkıntı yapmıştı...birkaç gün hep yatmak istemiştim. hacamat sırasında Ayetel kürsi de okumuştum halbuki.. Ancak bahsettiğiniz gibi bal şerbeti falan içmemiştim hacamattan önce.... bir de sigara içmiştim hacamattan birkaç saat sonra...işlem vakumlu kupayla değildi normal cam kupa kullanılmıştı... Tekrar aynı etkileri yaşarmıyım diye tedirginim.. Bilgi verirseniz sevinirim.. Allah cc razı olsun ..

haccam yasin ( 14-03-2012 10:25)

aleyküm selam canan hanım bizim hastalarımızda budenli bir sıkıntı olmadı çok şükür acaba siz böyle yazınca hacamat yapan arkadaş büyük kupalar vurup ve çok vurdugundanmı oldu diye düşünüyorum hacamattan önce sigara içmenizin neden olacağını zannetmiyorum bal şerbeti içmenizi istiyoruz çünkü tansiyonu hacamat yaparken dengeliyor buda baş dönmesini engelliyor düşük tansiyonlar için geçerli bu işin ehli bir kişide yaptırırsanız bunları tekrardan yaşayacagınızı zannetmiyorum geçmiş olsun hayırlı günler

CANAN ( 15-03-2012 02:14)

Allah cc razı olsun Hocam. İçim rahatladı. Size gelmek istememe rağmen bir tedirginlik vardı içimde. Hacamatı yapan kişi ilk olduğundan 5 kupa vurdu hatta çok kan da gelmedi sanırım vakumlu olmaması etkilidir. Bende noroloji doktorunun önemsemediği rahatsızlık var sanıyorum küçük beyinde küçük damar az tıkanmış ve oksijen gitmesinde yavaşlama varmış. Öncelik sünnet için olmak üzere sağlık için de ihtiyacım var. Hipertansiyonum var ve ecopirin kan sulandırıcı kullanıyorum. Hacamata gelmeden ne kadar süre önce bu ilacı bırakmam lazım. Bir de gelirkn yanımızda bal şerbeti ve üzüm sirkesi getirelim mi.? Allah cc razı olsun.. Eksik olmayın.

Arama
Anket
  • Hacamat Yaptırdınız mı ?
  • Evet
  • Hayır
  • Düşünmüyorum
  • Sürekli Yaptırırım