Müşteri yorumları ( Sizde yorum ekleyin )

Esra Bilgin ( 03-09-2013 12:22)

2 hafta önce hacamat yaptırdım. sırtımda ve omzumda tutulmalarım cok sık oluyordu ayrıca sabahları dayak yemiş gibi ve belimde gergin bir ağrıyla uyanıyordum. hacamattan sonra çok zinde ve ağrısız güne başlıyorum, rahat rahat boynumu hareket ettiriyorum istediğim gibi geriniyorum ağrı namına hiç bir şikayetim kalmadı. ayrıca hacamatın ruhsal olarak da faydasını gördüm beynim çok rahat.

ali saraçoğlu ( 06-10-2013 16:11)

27 yaşında migren ağrısı çeken birisiydim. daha hacamat yaptıralı 3 gün oldu ve inanılmaz bir dinçlik hissediyorum şuan, yorgunluk yok mesela migrenin tetiklendiğini hissediyorum ama ağrı hissetmiyorum. bugüne kadar bir çok yola başvurdum bu migren tedavisi için ama en çabuk ve kesin olan tedavi hacamat oldu. eğer migren ağrısı çekenler varsa kesinlikle öneriyorum hacamat olmayı. çünkü tedavi hemen gerçekleşiyor. öyle diğer tedavi yöntemleri gibi aylarca beklemeniz gerekmiyor. bundan sonra da düzenli olarak yaptırıcam. allahın izniyle sağlığıma kavuştum çok şükür.

Çelik ( 06-12-2013 01:38)

Bende kulak çınlaması tintinus vardı.Hiçbir ilaç fayda etmedi.Sesin şiddetinden artık çıldıracaktım.İşitme duyumuda cidi oranda kaybetmiştim.İki seçeneyim vardı tetik ve hacamat.Hacamat sonrası %80 iyileştim kulaklar iyileşti.Kulaktaki çınlamada artık çok az.Rahatım ve memnunum.

emre ( 19-12-2013 05:25)

iyi günler hacamat tedavisi saç dökülmesini önlüyor mu acaba cevabınız için teşekürler.

Ömer fail ( 19-12-2013 14:19)

Allah in selami üzerinize olsun hocam sayfanızdaki bilgilerinizi ve tedavi olan hastalarınızın yorumlarını okudum. Başarılarınızın devamını diliyorum hocam sizden ricam bende enfeksiyon rahatsızlığı var ve bu enfeksiyon yüzünden menenjite yakalandım işitme kaybı yaşadım bu enfeksiyonun adı burucella halk dilinde malta ummasida deniliyor sizden ricam hacamat yada sülük tedavisi hastalığıma iyi gelirmi çok zor durumdayım Allah rızası için cevap bekliyorum Allah a emanet olun

Arama
Anket
  • Hacamat Yaptırdınız mı ?
  • Evet
  • Hayır
  • Düşünmüyorum
  • Sürekli Yaptırırım