Müşteri yorumları ( Sizde yorum ekleyin )

ensar ( 26-11-2012 00:21)

hayırlı akşamlar.ben 3 yılldır ülseratif kolit hastasıyım.hastalığımın tıbben bir çaresi yok sadece belirli düzeyde tutabilmek için sürekli ilaç kullanmak zorundayım.hacamatın rahatsızlığıma çaresi olur mu onu araştırıyorum.selam ve dua ile...

Muharrem ( 10-12-2012 22:02)

1 yasinda oglum epilepsi nobeti geciriyor. İlk olarak 5 aylik oldu. Simdiye kadar 14 kere nobet gecirdi. 2 farkli ilac kullaniyoruz. İlaclara karsi direnci olan bir nobet turumuz var. Doktorumuzda durumumuza tam teshis koyamadi. Son geldigimiz nokta beyinin olusumunda fiziksel bir kusur veya genetik bir sebep olabilecegi. Epilesi nobetlerinin kaynagi beyinde olusan ters dalgalarin sebep oldugu kısa devre durumu. Hacamat ise vucuttaki negatif enerjiyi desarj ettiren nebevi bir rahmet. Hocam gorusunuzu ve desteginizi rica ediyorum.

zeynep ( 25-12-2012 02:54)

selamun aleyküm.ben 31 yaşındayım ve 6 yaşımdan beri migren hastasıyım.sürekli sinirli ve mutsuzum herşeyi denedim fakat şifa bulamadım.hacemat bana şifa olur mu.

mehmet avcı ( 04-01-2013 16:27)

hep hastalanınca şifa ararız aslında hastalanmadan şifalanmak lazım yani beslenmemize çok dikkat etmeliyiz.temizliğimize de çok dikkat etmeliyiz.vücudumuz sürekli çalışan organlarla hayat buluyor ama sadece idrar,dışkı atarak temizlenemiyor bu sebeple mutlaka hacamat yaptırmak lazım damardan verilen kan sizin temiz kanınız yaradan öyle bir yaratmışkı kirlenen kan sırtta birikiyor eğer aldırmassak bu da hastalıklara davetiye çıkarıyor.ALLAH yasin hocadan razı olsun elleri dert görmesin hep şifa dağıtsın insanlığa faydalı olsun bende araştırdım ve yasin hocama hacamat yaptırdım gerçekten o an değişimi hissediyorsunuz şddetle tavsiye ediyorum herkese sağlık dolu ömür diliyorum.

canan ( 14-01-2013 21:12)

ben yaklaşık 6 yıldır panik atak ve depresyonla mücadele ediyorum yıllardır ilaçlarla ayakta durdum acaba hacamat yaptırsam ilaçları bırakabilir miyim lütfen yardım edin...

Arama
Anket
  • Hacamat Yaptırdınız mı ?
  • Evet
  • Hayır
  • Düşünmüyorum
  • Sürekli Yaptırırım