Müşteri yorumları ( Sizde yorum ekleyin )

Abdullah İNAN ( 09-09-2011 21:45)

Şaban Ayında Kafama ve sırtıma yaptırdım çok iyi geldi bu ay tekrar gidicem. Allah Razı Olsun Bu Sünneti yaşatmaya çalışanlardan Arkdaşlar bunlar bize davamızın ÖNDERİNDEN mirastır. Lütfen sahip çıkalım. Biz ona sahip çıktıkça emin olun oda size sahip çıkacak.

Hidayet ( 01-10-2011 01:57)

Selamunaleykum, Benim sorum hacamati yapan profosyonel klinikler varmi kime nasil yaptirabiliriz. Ayrica ucreti hakkinda da bilgi verirseniz sevinirim. Simdiden Tesekkurler, Allah yardimciniz olsun, Hidayet

T. G. ( 02-10-2011 12:45)

S.A hayırlı olsun ALLAH BAŞARILI VE DAİM ETSİN

haccam yasin ( 02-10-2011 16:03)

a.s teşekkürler ALLAH razı olsun

esra ( 25-10-2011 11:59)

ALLAH derdine derman arayanlara hayırlı kapılar açsın.. daha önce de yazmıştım ve başımda iki yere daha yaptırdığı hacamatla tüm ağrılarımdan kurtulduğumu din kardeşlerimle paylaşmak isterim. biz ailece ve tüm komşularımızla sayın Yasin Hoca ve sayın eşinin uyguladığı işlemlerden faydalandık.hattaAmerikandan gelen amca kızını annesini de getirip başına hacamat yaptırdık ve anında sonuçalındı.ki bunu bir ay sonra yine tekrar edicekler. sıkıntılarının giderilmesine sebep olan sünneti seniyyeyi araştırıp,inanıp,benimseyip uygulayarak ruhende ferahlayacaksınız inşallah.biz bunları paylaşmayı borç biliriz. çünkü derdi çeken ,yaşayan bilir.inşallah baş ağrıları,sırt ağrıları,bel ağrıları bacak ağrıları gibi birebir uygulattığımız bu işlemden bi-iznillah çok fayda gördük.gayet strelize bir şekilde uygulanıyor kesinlikle bilinçli ve işin hakkını vererek yapmaya çalışan kardeşlerimizden ALLAH razı ola.ve herkese ulaşır duam.

Arama
Anket
  • Hacamat Yaptırdınız mı ?
  • Evet
  • Hayır
  • Düşünmüyorum
  • Sürekli Yaptırırım