Müşteri yorumları ( Sizde yorum ekleyin )

Erva ( 02-09-2012 20:47)

Hicri 17 yani bu salı gününü sabırsızlıkla bekliyorum...Allah nasib eder inşaAllah. Yasin Bey ve Ayşe hanımdan Alah razı olsun..

Tolga B. ( 07-09-2012 09:09)

Uzun araştırmalardan sonra dün hocamı hacamat için ziyaret ettim. Şu anda çok rahatım Allah razı olsun her insan bunu yaptırmalı. Acı yok sızı yok sadece şifa var. Sırtımdaki ve boynumdaki gerginlik bitti kendimi daha dinç hissediyorum. Hacamat işlemini videoya aldım en kısa sürede izlenebilecek ortama da aktaracağım.

Bayram Karakaiş ( 08-09-2012 12:47)

Değerli Mümin Kardeşlerim, Yorumlarınızı okudum.Çok faydalandım. Peygamberimizin sünnetine uyarak ben de bugün ilk defa hacamat yaptıracağım. İnşallah sonuçlarını sizlerle paylaşacağım. Hamd Allah'a, salat ve selam alemlerin sultanı Hz. Muhammed SAV üzerine olsun. Hepimize Cenab-ı Allah dünyada ve ahirette iyilikler ve güzellikler nasip eylesin.

melek b. ( 08-09-2012 15:55)

Önceliklle şunu söyleyebilirimki gitmeden önce çok uzun süre gitsekmi diye düşündük.bir çok videoyu defalarca izledik. acaba nasıl bir yer, kullanılan malzemeler temizli etraf temizmi diye düşünürken gidelim eğer istemediğimiz bir durum varsa yaptırmak zorunda değiliz diye karar verdikten sonra gittik. Yasin Beyin çizik yaptığı ve kupaları kutularında yeni çıkardı. Etrafın da temiz olması içimizi rahatlattı ve eşim hacamat oldu. üstünden iki gün geçmesine rağmen sırtındaki morluklar geçti diyebilirim ayrıca yattığında da herhalgi bir sırt ağrısı yaşamadı aksine rahatladığını söyledi. Dinimizde de sünnet olan bu olayı herkesin yaptırmasını tavsiye ederim. Biz bundan sonra inş. senede en az iki defa yaptıracağız.

ebru hasand. ( 18-09-2012 21:32)

hayırlı akşamlar ben 2 kere hacamat yaptırdım bu günde sülük tedavisi oldum. hacamatın çok faydasını gördüm deprasyon ilacı kullanıyordum hacamat günümden 4 gün önce ilaçı biraktım ve birdaha da ilaça ihtıyaç duymadım.büyük bir rahatma hissettim ilk hacamatımı 7 ağustosta sonrakını 4 eylülde yaptırdım. temzilik konusunda da herşey tek kullanımlık. hacamtta hiç bir acı hissetmedim ben annamle halamıda götürdüm 2. seferimde çok memnun kaldık valla Allah razı olsun..

Arama
Anket
  • Hacamat Yaptırdınız mı ?
  • Evet
  • Hayır
  • Düşünmüyorum
  • Sürekli Yaptırırım