Hacamat ve Tedavi
Hacamat ve Tedavi

 

HACAMAT VE TEDAVİ

Hacamat kan ile alakalı bir işlem olduğu için kan da insan vücudunda önemli bir rol oynadığından geniş bir bölgeye tesir etme imkanı vardır. Bununla beraber vücuttaki kirli kanı almakla kandaki toksinler, kolestrol ve kullandığımız ilaçlardan dolayı kanda bulunan ve bize zarar veren maddeler tehlikesiz bir şekilde vücuttan uzaklaştırılır.

Hacamat ile insanlar; anında tesir gösteren, emin, tehlikesiz, yan tesirsiz ve ucuz bir şekilde tedavi olma imkanı bulurlar. 
Bir çok hastalığı Hacamat ile tedavi etmek mümkündür, Hacamat yaptırmanın hiç bir yan etkiside yoktur.

Ayrıca uzun süreli kullanılan ilaçların ve antitibiyotiklerden kalan ve kanda tortulaşmaya neden faktörler hacamatla temizlenir.
Hacamatla, kılcal damarlardaki tıkanıklıklar açılır. Kandaki ve dokulardaki gaz ve toksinlerin hacamatla atılması, hacamat yapılan bölgeye bağlı damarlardaki kan akımını canlandırır. Hacamat, dokuların beslenmesi ve oksijenlenmesini arttırır, sertlikleri ve ödemleri çözer.
Hacamat kan üretimiyle görevli organları (kemik iliği, karaciğer, dalak) uyarır, bağışıklık sistemini kuvvetlendirir, vücuda direnç kazandırır, ağrıları giderir, hastalıkları önler.

“Kafadan hacamat olmak; delilik, cüzzam, gece körlüğü, alaca, başağrısı, diş, göz, kulak gibi hastalıklara ve daha birçok hastalığa şifadır. “Kafadan hacamat olmak her hastalığın ilacıdır”(Hadis-i Şerif)

Bununla beraber hacamatla tedavi olunan hastalıkların bazıları şunlardır. 
- Baş ağrısı, Migren, Sinuzit,  
- Unutkanlık, hafıza zayıflığı,Konsantrasyon eksikliği,  
- Kronik yorgunluk, çok uyku isteği, halsizlik,  
- Tansiyon, Şeker  ,Kolestrol.
- Sırt ağrısı,Bel ağrısı(Lumbago) 
- Hepatit B,Böbrek rahatsızlıkları  ,
- Deri hastalıkları, Kaşıntı sivilce,  
- Kalb rahatsızlıkları,  Karaciğer rahatsızlıkları, 
- Astım, Nefes Darlığı, Bronşit  
- İktidarsızlık,Kısırlık ,Erken boşalma, Sertleşmeme;  
- El ve ayak üşümesi;  
- Görme bozukluğu 
- Diş Eti Hastalıkları ve Diş çürümesi 
- Nefis hastalıkları, Vesvese, panik atak vs.
- Büyü,,,  
   Etiketler Hacamat ve Tedavihacamat tedavisihacamatın faydalarıhacamatbaş ağrısımigrensinüzitunutkanlıkhafıza zayıflığıkonsantrasyon eksikliğikronik yorgunl
Arama
Anket
  • Hacamat Yaptırdınız mı ?
  • Evet
  • Hayır
  • Düşünmüyorum
  • Sürekli Yaptırırım